Karşınızda Yemek Robotu SuperCook

Yemek Robotu Supercook

Ailemden yaklaşık 10 yıldır ayrı yaşamamdan dolayı mıdır? Yoksa yemek yapmanın sinirimi stresimi almasından dolayı mıdır bilemiyorum ama evde kendimi yalnız hissettiğimde karşılıklı iki sandalyeye tek bir insanın yiyebileceği iki kişilik menüler hazırlayıp tek başıma yediğimi biliyorum. Amaç tabii ki de yemek değildi 😀 .Ben yapmayı seviyordum.

Zaten çok zengin bir çeşitliliğe sahip olan muazzam Türk mutfağını daha lise çağına bile ermemişken evden ayrılmadan tanımaya başlamıştım fakat sakarlığımdan olsa gerek valide hanım beni mutfağa sokmazdı. Ama evden ayrıldıktan sonra ne yaptım? Mutfağa bir girdim… Hatta şuan bu yazıyı bile mutfakta yazıyorum 😀 .

Aslında bir internet sitesi ama ona yemek robotu SuperCook diyenler de var

Eveeeeet diyelim ki elinizde üç beş malzeme var ve farklı bir şeyler denemek istiyorsunuz fakat ne yapacağınızda kararsız kaldınız. Bu alternatif yemek robotu Supercook size yardımcı olabilir.

Öncelikle site İngilizce olduğundan, eğer İngilizce’niz yerterli değilse sözlükten elinizdeki malzemeleri önce bir İngilizce’ye çevirin. Daha sonra siteye giriş yapın.

Kırmızı okun gösterdiği kısım elinizde hangi malzemeler varsa onları eklemek için sizi bir malzeme sayfasına götürüyor. Diğer kısımları da aşağıdaki görselde açıkladım. Şimdiden afiyet olsun.

Siteye buradan ulaşabilirsiniz: www.supercook.com

Yemek Robotu Supercook

 

Bu yazı  değerli vakitlerimizi bir şeyler öğrenmeden geçirmemek için hazırlanmıştır.

Beraber kendi alanları veya hobi olarak gördükleri alanlarla alakalı içerik üretmek isteyen arkadaşlar varsa aşağıdaki mail adresinden irtibata geçebilir, bir mitolojik kahraman veya süper kahraman mahlasıyla parasutlusupermen.com’da yazar veya editör olarak yer alabilir. Özgün ve özgür içerikler sağlayabilir ve bu yolda tecrübeler edinebilir.

İçerik Üreten, ürettikçe öğrenen ve bilginin güç olduğuna inanan, öğrenmenin tadına varmak isteyen bir aile olmak için

parasutlusupermen@gmail.com

Sevgi, saygı, ümitle kalın. Bol öğrenmeli günler…